Sitede Ara
 
Ürün Arayın
E-Bülten
 
Mail Adresiniz
  

Kategorideki diğer ürünler

Online Alışveriş Sitemiz


www.cihazsepeti.com


Kombi-Kazan - Yo������������u������������mal������������ - ATAG

Q Serisi Yoğuşmalı Kombi/Kazan

Ürün Kodu: Q Serisi


   Ürüne puan verin :
  • Currently 3,2/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Verilmis Puan 3,2 // 5 puan üzerinden.
(94 ziyaretci puan verdi.)


Share:

 

Avrupa’da enerji tasarrufu ve çevrenin korunması için resmen desteklenen kombi ve kazanlar.
Villalardan küçük apartmanlara, küçük ticari işletmelerden büyük oteller, turizm tesisleri, lokanta, restoran vb. gibi işletmelere, okul ve sosyal tesislere kadar geniş uygulama alanı.  
 
ATAG Q - Yüksek kapasitede yüksek verimli tasarım (25-60 kW)
 
Yoğuşma Teknolojisi ile Ulaşılan % 107 Süper Yüksek Verim
Baca gazlarının ısısının geri kazanılmasına dayanan üstün yoğuşma teknolojisi ve paslanmaz çelikten ısı eşanjörü ile model kapasitelerine göre % 106,2 - % 107,3 verim değeri (TS EN677’ye göre; 50-30ºC çalışma koşullarında).
ATAG patentli, özel tasarımlı paslanmaz çelik borulu ısı eşanjörü ile en yüksek düzeyde ısı transferi ve ömür boyunca aynı yüksek verim garantisi.
 
Benzersiz Modülasyon ve “Gradient Line” Teknolojileriyle Ekonomik Konfor
ATAG kombi ve kazanlarında “modülasyon” teknolojisi ile alev boyu enerji ihtiyacına göre %16-100 arasında ayarlanabilir ve “Gradient Line” teknolojisi ile sıcaklık artışı kontrol edilir. Böylece cihaz en uygun koşullarda, en düşük kapasite ile çalışır. 1 kW bile fazla enerji harcanmaz. Konfor sürekliliği sağlanır, cihazın çalışıp durması minimuma indirilir.
 
Çevre Dostu
Yüksek verimi ve yoğuşma teknolojisi sonucu AB’nin desteğini kazanan, standartların çok altında emisyon değerleri: Cihaz kapasitesine göre yıllık ortalama NOx emisyonu 8,9-12 ppm, CO emisyonu 8,5-11,3 ppm. CO2 emisyonu %9.
 
Üstün Özellikler
- Kaskad uygulaması (çoklu cihaz bağlantısı) ile 102-600 kW kapasite. 15 farklı ortamda bağımsız kofor kontrolü.
- Duvara yerleştirilir. Boyutları eş değerleri arasında minimumdur: ATAG E’nin genişliği 500 mm, ATAG Q’nun 800 mm’dir. Yer işgal etmez, yer kazandırır.
- Özel taze hava/atık gaz setleri yerleştirmede esneklik sağlar.
- Estetik görünümü ile iç ortama uyum sağlar.
- Hermetik yanma odalı olduğu için bacaya gerek yoktur, yerleştirmede esneklik sağlar.
- Sadece ısıtmalı SOLO (ATAG QS) ya da  ısıtma ve sıcak sulu KOMBİ (ATAG QC) modeller.
- ATAG QS- SOLO tiplere sıcak su için 110-300 litre depolama hacimli ayrıca dış boyler ekleme olanağı:
- Hızlı ve bol sıcak su: dakikada 10,7-18,6 litre, 45ºC’da kullanım sıcak suyu.
- Doğalgaz ve propan ile kullanılabilir.
- Kullanımda esneklik: Cihaz üzerindeki geliştirilmiş elektronik beyinli panelden kullanımın yanı sıra dış ortam sensörüne ya da oda sıcaklığına bağlı olarak çalıştırma (ATAG-Smart), programlı çalıştırma (ATAG-BrainQ) olanakları. Kaskad uygulamaları, farklı ısıtma devreleri, yüzme havuzları, boyler sistemleri gibi daha sofistike sistemler için gelişmiş Mad Q hatasız ayarlama.
 
Güvenilir, Sağlam, Uzun Ömürlü Üstün ATAG Teknolojisi
- Seramik Yakıcı: Özel malzemeden yapılma, ön karışımlı, minimum ısı kaybı, en düşük alev boylarında bile kararlı ve tam yanma, düşük emisyon.
- Paslanmaz Çelik Isı Eşanjörü: ATAG patentli, kanatçıksız düz paslanmaz çelik borulu, yüksek ve sabit verimli, uzun ömürlü.
- Özel Ateşleme Sistemi: Düşük ve yüksek kapasitelerde hassas iyonizasyon düzeneği ile sorunsuz ve sessiz ateşleme.
- NTC Sensörleri: NTC tipi elektronik sensörlerle hassas su akışı, tesisat gidiş/dönüş, baca gazı ve kullanım sıcak suyu sıcaklık kontrolü.
- Gelişmiş Beyin ve Arıza Kontrolü: Cihazın tüm işlev ve ayarlarını LCD ekrandan görme olanağı. Kendiliğinden arıza teşhisi ve gösterimi
- ATAG CMS: ATAG Control Management Sistem- Kontrol Yönetim Sistemi ile kullanıcının cihazın tüm yeteneklerinin kolaylıkla kullanımı.
- “Gradient Line”: Homogen sıcaklık artışı ve ideal modülasyon koşulları sağlanır.
- Tam Güvenlik: Emniyetli ve sessiz ateşleme sistemi, iyonizasyonla alev sönme kontrolü, 3 bar emniyet ventili, düşük ve yüksek gaz basıncı emniyeti, donmaya karşı 2 kademeli koruma, baca emniyeti, otomatik hava atma.
- Antiblok Sistem: Tıkanmayı önlemek için belirli zaman aralıklarında pompa otomatik çalışır.
- Arızasız Çalışma: ATAG kombi ve kazanlarında sık sık arıza yapan membran ve mikroşalter olmadığı için daha güvenli çalışma ve daha uzun kullanım süresi sağlanır.
- “Anti-Legionalla” Programı: Boylerdeki sıcak suyu belli aralıklarda ısıtarak legionalla ve insan sağlığı için zararlı diğer mikrop ve bakteriler yok edilir.
 
ATAG Verwarming BV tarafından Hollanda’da üretilen ve tüm Avrupa pazarında satılan en son model ATAG kombi ve kazanları Alarko Carrier güvencesi ve mühendisliğiyle Türkiye’de.
 
ÖNCÜ
GÜVENİLİR
YENİLİKÇİ