Sitede Ara
 
Ürün Arayın
E-Bülten
 
Mail Adresiniz
  

Kategorideki diğer ürünler

Online Alışveriş Sitemiz


www.cihazsepeti.com


Split Klima TOSHIBA

Yeni Süper Inverter Daiseikai Duvar Tipi Split Klimalar - PKVP Serisi

Ürün Kodu: PKVP Serisi


   Ürüne puan verin :
 • Currently 2,6/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Verilmis Puan 2,6 // 5 puan üzerinden.
(60 ziyaretci puan verdi.)


Share:

 

Dünyanın En Az Elektrik Harcayan Kliması

/Toshiba 1981 yılında, bugün tüm klima markaları tarafından kullanılmakta olan inverter teknolojisini keşfetti. Bugün ve yarının teknolojisini geliştirmek için de çalışmalarına hiç ara vermeden devam etmektedir.

Dünyada DC Inverter teknolojisinin kullanılmaya başlandığı son yıllarda, Toshiba "Vektör Kontrollü DC Hybrid" inverter klimaları keşfederek rakiplerinden yine bir adım önde olduğunu kanıtlamış oldu. Toshiba yeni geliştirdiği bu teknoloji sayesinde DC inverterli klimalarına oranla %20ye varan enerji tasarrufu yapmayı başardı.

2009 yılında Toshiba, dünyanın ilk "iki aşamalı rotary kompresörlerini" üreterek enerji tüketimini minimum seviyelere indirdi ve kendisine ait "minimum enerji tüketimi" rekorunu egale etmiş oldu.

Yeni Toshiba Süper Inverter Daiseikai klimaların tamamı minimum kapasitede ısıtma ya da soğutma yaparken 70W elektrik tüketir.

 

Benzersiz Özellikler

 • Dünyanın ilk "İki aşamalı Rotary Kompresörü" ile tüm modellerde ısıtma - soğutmada minimum kapasitede 70W elektrik tüketimi

 • Vektör kontrollü DC Hybrid Inverter teknolojisi ile inverterli klimalarına oranla %20’ye varan enerji tasarrufu.

 • 5,63* COP ile dünyanın en az elektrik harcayan kliması.

 • A sınıfı sabit hızlı klimalara göre %75 daha verimli

 • Tüm modeller ısıtma ve soğutmada A+ sınıfı

 • (-15)ºC ısıtma, (46)ºC soğutma yapabilme.

 • Yeni nesil estetik "oval" ön panel.

 • Tüm iç ünite yüzeyini kaplayan "Çift katmanlı Plazma Filtre" ile mükemmel iç ortam hava kalitesi.

 • Ozon tabakasına zarar vermeyen, küresel ısınmaya sebep olmayan R410A soğutucu gazı

 • Konvensiyonel filtrelerden 10 kat daha hızlı hava temizleme

 • Kendi kendini temizleme fonksiyonu ile sağlıklı yaşam.

 • Yeni bir ses(sizlik)

 • 12 kademeli hava akış yönü ile kusursuz konfor.

 • Hi-Power modu ile çok daha hızlı konfor şartlarına ulaşma.

 • Arıza teşhis fonksiyonu

 • Tek dokunuşla size özel çalışmanın seçimi "My Comfort"

 • 24 saat gerçek zamanlı timer fonksiyonu

/ Mucizenin adı ”İki Aşamalı Rotary Kompresör”:

Dünyanın ilk "iki aşamalı rotary kompresörü" sayesinde elektrik tüketimi minimum kapasitede herbir modelde (7.000-9.000-12.000-16.000-18.000 Btu) 70W’a kadar düşürüldü. İç ortam hava sıcaklığı sizin istediğiniz seviyeye yaklaştıkça kapasitesini düşürebilen yeni kompresör sayesinde artık klimanız kaç BTU olursa olsun ihtiyaç azaldıkça kapasitesini 1.000 BTU’ya kadar düşürebilecektir. Bu sayede size mükemmel bir konfor sağlanırken, enerji tüketiminde de cimrileşiliyor. İNCELEYİN »»

 

/En Son İnverter Teknolojisi "Hybrid Inverter": Geleneksel klimalarda kompresörün hızı sabittir. Dolayısıyla gerçek ihtiyaca göre çok fazla enerji harcanır. Toshiba ikiz dönel kompresörü tasarladı ve DC Hybrid Inverter Teknolojisi ile bu kompresörün hızını ayarlayabildi. Böylece ihtiyaç kadar enerji üretebilmek mümkün oldu.

Klima ilk açıldığınca yüksek güçlü bir çalıştırma, konfor koşullarına erişilince yüksek verimli bir çalışma ile çok ekonomik olarak hızlı ve sürekli yüksek konfor sağlanabiliyor. İNCELEYİN »»
 

 

 

 
// En Ekonomik Klima: Yeni Super Inverter Toshiba Daiseikai PKVP klimaları DC inverter teknolojisine ek olarak dış ünite dizaynında da yeniliğe gidilmiştir. Geleneksel klimalarda tek sıralı olan dış ünite bataryası, Super Inverter Daiseikai’lerde çift sıralı tasarlanmıştır. Sonuç çok daha az elektrik tüketimi, yüksek verimliliktir.

 

Standartlar 3,21 COP üzerindeki klimaları "A Sınıfı" olarak nitelendirirken, bu enerji verim oranının üzeri için bir standart koymuyor.

Yeni Super Inverter Daiseikai 5,63 COP* değeri sınıflandırılamıyor. Yıllık enerji tüketimi 177 kW olan Daiseikai klimalar A sınıfının da üzerindedir. Öyleki 3,21 COP’ye sahip A sınıfı bir klimaya oranla %75 daha az elektrik harcar.


En Temiz Hava: Super Inverter Toshiba Daiseikai PKVP klimalar tüm iç ünite yüzeyini kaplayan iyonizer ve plazma filtreleri sayesinde iç ortamları bakteri, virüs, kötü koku ve kirleticilerden arındırıyor.

//

0,0001 mikron boyutuna kadar tüm kirleticiler ortamdan yakalanıp yok edilir. Böylece size ve sevdiklerinize temiz bir hava solumak kalır. İNCELEYİN »»

En Temiz Klima: Toshiba klimalarının kendini temizleme işlevi, klimanın içinde küf oluşumuna neden olan nemi azaltır. Bu işlev bataryayı kurutacağı için sistemin verimliliğini arttırır.

Ayrıca yeni geliştirilen iç ünite bataryası yoğuşma suyunun etkisiyle yıkanmakta ve üzerined oluşabilecek kirleticiler dışarıya atılmaktadır. Böylece bakım masraflarınız da
minimuma indirgenmiş olacaktır.

 

 

/Çevre Dostudur: Çünkü Ozon tabakasına zarar vermeyen R410A soğutucu gaz kullanılır. Yani dünyamızın daha fazla ısınmasına yol açmadan gönül rahatlığı içindeözgürce ısınabilir ve serinleyebilirsiniz.

 

 

/

Ve BONUS En Hızlı Konfor: Klimalar arasında en güçlü klima olan DaiSeiKai klimalarında bir düğmeye dokunarak "Hi-Power" çalışma konumunda ekstra yüksek fan hızı ve 650 m³/saat hava akışı ile çok daha hızlı konfor şartlarına ulaşabilirsiniz.

Her Yerde ya da İstediğiniz Yerde KONFOR

12 kademeli panjur ayarı ile havayı istediğiniz tarafa yönlendirebilirsiniz. Panjur ayarının bu kadar fazla olmasının nedeni havaya tam olarak kumanda edilebilmesi ve konforun eksiksik sağlanmasıdır. 12 kademe içinde bir yön mutlaka istenen yöndür.

 

Tek Dokunuşla “KONFORUM”

Klimanızda kendi konforunuz için istediğiniz ayarları yaptıktan sonra uzaktan kumandanın üzerindeki bir tuşa dokunarak bilgileri hafızaya alabilir ve klimayı tekrar çalıştırdığınızda bu ayarların tekrar yapılmaden konforunuzu yaşayabilirsiniz.

 

İNCELEYİN »»

 

 

/

 

TOSHIBA DAISEIKAİ KLİMALARI FARKLI, BAŞKALARINI KISKANDIRACAK BİR KONFOR, HEM DE DAHA UCUZA…

Teknoloji alanında liderliğini devam ettiren Toshiba, dünyada bir ilke daha imza atmanın haklı gururunu sizlerle paylaşıyor.