Sitede Ara
 
Ürün Arayın
E-Bülten
 
Mail Adresiniz
  

Kategorideki diğer ürünler

Online Alışveriş Sitemiz


www.cihazsepeti.com


Radyat������������rler - ALARKO

Çelik Panel - Standart/Kompakt Ventilli

Ürün Kodu: Çelik Panel - Standart/Kompakt Ventilli


   Ürüne puan verin :
  • Currently 2,6/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Verilmis Puan 2,6 // 5 puan üzerinden.
(36 ziyaretci puan verdi.)


Share:

 

Şık ve Dekoratif

Alarko panel radyatörleri şık ve dekoratif görünümleriyle bulundukları ortamın güzelleştirilmesine katkıda bulunuyor.

 

Zarif

Zerafet; vazgeçilemeyen bir tutku. Alarko panel radyatörleri zarif biçimleri ve görünümleriyle en ince beğenilere hitap ediyor.

 

Farklı

Seçkinlik; sıradan olmamak isteği. Çok istenen ancak kolay ulaşılamayan bir çizgi. Kişilikle belirginleşen bir ayrıcalık. Alarko panel radyatörleri seçici olanlara farklı, kişilikli bir boyut sunuyor.

 

Kaliteli

Alarko panel radyatörleri en son teknoloji ile bilgisayar kontrolündeki bantlarda üretilir ve boyanır. Yüksek verimlidir. Korozyona, kimyasal etkilere, hava koşullarına, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Pürüzsüz yüzeyi toz tutmaz. Özel panjur kapak sistemi sayesinde kolayca temizlenebilir.

 

Zengin Seçenekler

Alarko panel radyatörleri 300-900 mm arasında 5 farklı yükseklikte, 400-3000 mm arasında 23 farklı uzunlukta (400-1.800 mm boyutlarda 100 mm aralıklarla, 2.000-3.000 mm boyutlarda 200 mm aralıklarla artan uzunluklarda) üretilen modelleriyle, ortamın ısı ihtiyacına, mimari ve dekoratif tasarıma en uygun boyutlardaki radyatörlerin seçilmesine olanak sağlar. Standart olarak beyaz (RAL 9010) renkte boyanır. Özel toplu siparişlerde, istenilen renklerde boyama yapılabilir.

 

Her yerde

Alarko panel radyatörleri mükemmel tasarımları ve üstün üretim teknolojileriyle yüksek işletme basıncı gerektiren çok katlı binalarda, uygun boyutlarıyla ve zengin seçenekleriyle küçük ve sıkışık ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir.

 

Mükemmel Boya, Uzun Ömür

Alarko çelik panel radyatörleri korozyona, dış etkilere, darbelere karşı dayanıklıdır. Dış görünüşleri mükemmeldir. Uzun ömürlüdür. Çünkü radyatörlerin iç ve dış yüzeyleri DIN 55900’e uygun olarak sırasıyla, daldırma ve sprey yağ alma, demir fosfatla kaplama ve pasivasyon işlemleri uygulanarak tam temizlenir ve boyanın kalitesini etkileyecek kimyasal maddelerden tümüyle arındırılır.

Daldırma yöntemiyle astarlanıp fırınlanan radyatörler, klimatize edilmiş bir kabinde robot tabancalarla elektrostatik powdercoating yöntemi ile boyanarak tekrar fırınlanır. Ayrıca yüzey ve boya kalitesinin nemli ortamlara uygunluğu standartlara göre nem ve tuz testleri yapılarak sürekli kontrol edilir.

 

Dayanıklı, Sızdırmaz

Üretim bantından çıkan 10 bar işletme basıncına uygun radyatörler, özel test havuzunda 13 bar basınç altında tek tek kontrol edilir. Maksimum çalışma sıcaklığı 120ºC’dır.

 

Sorunsuz Montaj

Alarko panel radyatörleri hassas boyutları, hafişiği, ambalajından çıkarılmadan monte edilebilmesi gibi özellikleriyle montajcıların tercih ettiği ve önerdiği radyatör...

 

/Kompakt Ventilli Radyatörler

 

  • Yerden ısıtmalı ve döşeme altı kılıflı borulu tesisatlarda radyatörlere alttan bağlantı yapılmasını sağlar.

  • Termostatik vana ile radyatörlerde tek tek sıcaklık kontrolü yapılır, verimli ve ekonomik ısınma sağlanır.

  • Ventil sağ ve sol tarafta olabilir