Sitede Ara
 
Ürün Arayın
E-Bülten
 
Mail Adresiniz
    Hakkımızda

Sistem Teknik olarak ilk adımlarımızı bundan 1993 yılında  İstanbul’ da attık. Isıtma Soğutma pompa ve Sanayi tipi Temizlik Makinaları sektörünün sürekli büyüyen talepleri şirketimiz için en önemli itici gücü oluşturdu. Kuruluşumuzdan bu yana ilerleyen yıllarda brülör malzemeleri doğalgaz malzemeleri pompa montaj sistemleri ve her türlü ısıtma soğutma malzemeleri ile termometre manometre hidrafor kombi radyatör su basınç düşürücüleri emniyet ventilleri ile pek çok ürünle ürün gamımızı genişlettik. Şirket olarak bu hızlı gelişimimizi oluşturduğumuz kalite bilincine, yenilikçi yaklaşımlarımıza ve hızlı teslim konusunda gösterdiğimiz özene borçluyuz. Şirketimiz bu stratejiyi desteklemek için devamlı yeni teknoloji yatırımları yaparak, üretim kapasitesinin ve esnekliğinin arttırılmasını sağlamıştır.
 
 Şirketimiz 2008 yılında Element basınç şalterleri presostat ve basınç sensörlerinin   bayiliğini almış olup, şirketimizin desteği, vizyonu ve liderliği ile dünya basınç şalterleri ve presostatları pazarının en büyük oyuncularından biri olmak amacıyla yola çıkmıştır. 
 
Proje hedeflerimizden pek çoğunu kısa bir süre önce sonuçlandırdık: Ocak 2009’ da şirket profilimize Cleanvac Sanayi Tip Temizlik Makinalarını ekledik. Uluslararası pazarlama konusunda sahip olduğumuz yeni ve güçlü kadromuzu yine bu ayda oluşturduk. Türkiye’ de kurduğumuz güçlü bayi ve servis ağımızdan sonra, 2009 yılı Ocak ayında yurtdışı piyasalar için de hazır olduğumuzu ispatladık. Ocak 2009 aynı zamanda Su Basınç Düşürücü nün ürün gamımıza katıldığı ay oldu. Bir süredir devam eden valf dizayn ve üretim projemiz Mart 2009’ da sonuçlandırıldı. Bu yüksek kalite ve güvenilirlikteki minimum basınç valfleri emiş valfleri ve Su basınç Düşürücüleri ile fiyatlarımızda daha da rekabetçi seviyelere ulaşabilmeyi hedefliyoruz.
 
Sistem Teknik olarak,Isıtma ve Soğutma ürünleri ve Sanayi tip temizlik makinaları ve ekipmanları konusunda dünyanın önde gelen firmalarından biri olmayı hedefliyoruz. Bunun için, yüksek kalite ve rekabetçi fiyatlara talebin olduğu tüm uluslararası pazarlarda satış ve servis hizmetlerimizi hızla genişletmeyi amaçlıyoruz.
 
Ürünlerimizin kalitesinden ve Türk ekonomisine kattığı değerlerden dolayı firmamızla gurur duyuyoruz.
 
 
.