Sitede Ara
 
Ürün Arayın
E-Bülten
 
Mail Adresiniz
  
  

Haber Detayı:


AKIŞ ŞALTERİNDE BÜYÜK KAMPANYA - 22.03.2020

STF 34 Akış Şalteri - Flow Switch  KAMPANYA BOYUNCA 20 EURO +KDV FİYATLARLA.

BU AVANTAJI KAÇIRMAYIN!


Sistem Teknik den Haberler:


SIEMENS MOTORLU VANALAR DA KAMPANYA - 22.03.2020

AKIŞ ŞALTERİNDE BÜYÜK KAMPANYA - 22.03.2020

STF 34 Akış Şalteri - Flow Switch  KAMPANYA BOYUNCA 20 EURO +KDV FİYATLARLA.

BU AVANTAJI KAÇIRMAYIN!


SANAYİ TİP SÜPÜRGELERDE KAMPANYA - 22.03.2020
Çift fanlı Bay-Pass Vakum motorlarıyla güçlü ve sürekli vakumlama. Derinlemesine ve yüksek kapasiteli temizllik. Geniş hacim ve filtre yüzeyi sayesinde uzun süre bakım yapmadan kullanma imkanı. WD serisi süpürücülerimiz her türlü zeminde (Halı, mermer, parke, mozaik, sermaik, v.s.). Kuru ve ıslak zeminlerde vakumlama imkanı. Ofis, fabrika, okul, oto, kuaförleri, cami v.b. yerler için ideal ıslak kuru süpürücülerdir. Bol yedek parça ile satış sonrasında geniş ve yangın servis desteği. TSE Belgeli temizleyicilerimiz 1 yıl süreli Garanti kapsamındadır.

CARRIER INVERTER Klimalar 2.500.00.- dan Başlıyor... - 22.03.2020
Carrier XPower klimaların verimliliği "Vektör Kontrollü DC Hybrid Inverter" teknolojisi ile daha da arttırıldı. Carrier enerji tasarrufunu optimize etmek için iki yenilikçi kontrol sistemini bir araya getirir: PAM ve PWM. Gelişmiş elektronik yönetim sistemiyle enerji tüketimi sabit hızlı klimalara göre %50 daha azdır...

KAMPANYA SIKMA MAKİNASINDA - 22.03.2020

RL 1400 Halı Sıkma Makinesi Bilgileri

Halı Yıkama Fabrikalarının Halı Teslim Süresi max 24 Saate Düştü
 • Paslanmaz krom çelik gövde
 • 2,2 m iç tambur boyu
 • Paslanmaz krom tambur
 • Kolay kapak sistemi
 • Kapak kavrama sistemi
 • Makine sessiz ve titreşimsiz çalışır
 • Boru tipi halı sıkma makinası, rulo halı sıkma şekli nedeniyle halıya hiçbir zarar vermez
 • Halı sıkma makinasıyla sıkılan halılarda %98 kuruluk sağlanır
 • Halı kurutma makinasında , halı durulama makinası özelliği mevcuttur
 • Halı kurutma makinası, kuruma sırasında suyun saçaklardan akmasına engel olarak mükemmel saçak temizliği elde edilmesine yardımcı olur
 • Zaman ve işçilik verimi artar
 • Halı yıkama sonrası kir kusması olmaz
 • Deterjan kalıntıları olmaz
 • Halılarda deformasyon, kırılma gibi sorunlar olmaz
 • Halılar uzun süre nemli kalmadığı için halılarda kötü koku olmaz

RL 1400 Halı Sıkma Makinesi teknik özellikleri

 • Makina Boyu: 2,4 m
 • : İç Tambur Boyu:2,2 m
 • : Motor Devri: 1400 devir/dak.
 • : Rulo Devri: 1200 devir/dak.
 • : Motor gücü: 4 kw
 • : Krom Kalınlığı: 2,5 mm
 • : Delik Çapı: 1,5 mm
 • : Halı Sıkma Kapasitesi: 100 m/saat

Alarko Sirkülasyon Pompalarında KAMPANYA - 22.03.2020

CLEANVAC SANAYİ TİPİ SÜPÜRGELER - 22.03.2020
Temizlik sektöründe ana ürün, sanayi süpürgesi, sanayi tipi süpürge olarak adlandırılan,ıslak kuru süpürücülerdir. Bu grup makineler, motor sayısı ,tank kapasitesi ve tank malzemesine göre gruplara ayrılır. Ofis tipi süpürücüler, yarı profesyonel süpürücüler olarak adlandırılır. Islak kuru sanayi tipi süpürgelerin başlangıç grubudur.
Temizlik sektöründe ana ürün, sanayi süpürgesi, sanayi tipi süpürge olarak adlandırılan,ıslak kuru süpürücülerdir. Bu grup makineler, motor sayısı ,tank kapasitesi ve tank malzemesine göre gruplara ayrılır.

Ofis tipi süpürücüler, yarı profesyonel süpürücüler olarak adlandırılır. Islak kuru sanayi tipi süpürgelerin başlangıç grubudur.Yarı profesyonel süpürgeler,25 litre çelik kazanlı ıslak kuru süpürücüler,30 litre çelik kazanlı ıslak kuru süpürücüler,40 litre çelik kazanlı ıslak kuru süpürgeler gibi ana gruplarda üretilir.Tercihen bu grupta kazanlar şişirme plastik üretim teknolojisi,rotasyon plastik üretim teknolojisiyle üretilen kazanlardan da üretilmektedir.

Yarı profesyonel ıslak kuru elektrik süpürgeleri , ağırlıklı evsel aksesuarlıdırlar.Profesyonel elektrik süpürgeleri,40 litre çelik kazanlı tek motorlu ıslak kuru elektrik süpürgeleri,50 litre çelik kazanlı tek motorlu ıslak kuru elektrik süpürgeleri,çift motorlu 60 litre çelik kazanlı ıslak kuru elektrik süpürgeleri, 75 litre çelik kazanlı üç motorlu ıslak kuru elektrik süpürgeleri.

Profesyonel elektrik süpürgeleri, yukarıdaki ana gruplardan oluşur. Bu gruplar içerisinde, tercihe bağlı olarak 50 litre çelik kazananlı tek motorlu ıslak kuru elektrik süpürgesi grubundan itibaren, iki motorlu, üç motorlu olarak üretilebilir.

Kazan hacminin büyümesi, profesyonel elektrik süpürgesi ve vakumların emiş basınç performanslarını artırır. Çelik kazanlı elektrik süpürgesi, kazan hacmi artırıldığında, motor sayısı artırıldığında, motor ömrü ve dolayısıyla makine ömrü uzar.

Esasen, ıslak kuru vakum makineleri grubunda, ıslak kuru endüstriyel elektrik süpürgeleri, ıslak kuru endüstriyel vakum dense de,sanayi tipi süpürücüler,kuru motorlu süpürge olarakta üretilebilir.Fark ise,bu temizlik makineleri ile,su emilememesi ve bu sanayi süpürgelerinin ses seviyesinin,ıslak kuru vakumlara göre daha düşüktür.ıslak kuru süpürgeler,kömürlü motorlarla üretilir.Bu grubun,temizlik makinelerinde kullanılan kömürlü motorlar çift fanlıdır.

Sanayi süpürgeleri her türlü ıslak akışkanı emebilirler. Bu temizlik makinelerinin en büyük hassasiyeti, köpük ve filtre temizliğidir.

Avrupa standartlarında, kömürlü vakum motorlarının, çalışma ömrü 600 saattir. Motor ömrü, tek motorlu sanayi tip süpürgelerde, yaklaşık olarak makine ömrüne eşittir (Filtre bakım ve temizliğinin çok iyi yapıldığı durumlarda).Ancak çift motorlu elektrik süpürgesi, üç motorlu elektrik süpürgesi gruplarında, motor sayısı arttıkça makine ömrü uzar.

Son yıllarda gelişen rotasyon plastik üretim teknolojisi ile, çelik kazanlı sanayi tip vakumlara alternatif olarak, mukavemeti yüksek kazanlar üretilmektedir.

Islak kuru vakumlar, su emebilme özelliği sayesinde, her türlü sert zeminden su emebilir. Mermer temizliği,Karataş temizliği,basınçlı beton temizliği,ahşap zemin temizliği,koltuktan su emme,halıdan su emme,granit temizliği,epoksi temizliği,inşaat sonrası temizliklerde çok amaçlı olarak kullanılabilirler.

Islak kuru sanayi tip süpürücüler,oto yıkama süpürgesi,fabrika süpürgesi,ofis süpürgesi,hastane süpürgesi,okul süpürgesi,cami süpürgesi,banka süpürgesi,yurt süpürgesi,odun talaşı emme süpürgesi,plastik granül emme süpürgesi,tuğla tozu emme süpürgesi gibi çok çeşitli işletme ve amaçlarda kullanılabilmektedir.

A Sınıfı, R410A Gazlı Yeni Flair Duvar Tipi Klimalar - 22.03.2020
Flair klimalar; tüm modellerinin A sınıfı enerji etiketine sahip olması, R410A gazı ile çalışması, turbo ve kendi kendini temizleme fonksiyonu, LCD ekranı, iç ve dış ortam sıcaklığının görüntülenebiliyor olması ve ekonomik seri klimalarda yalnızca bir filtre standart olarak sunulurken, sahip olduğu 3 filtre ile benzerlerinden kesin çizgilerle ayrılıyor